SILVER & METAL / Silver / Supkopp 4542636
nr 454 2636
Supkopp
Lenght: ()
Silver, 1820, höjd: 11 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 400
Monday February 19 2007
at 16:37:58
16/2 12:33:22
350 kr
16/2 15:47:08
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver